Wystawa Mateusza Hajmana

8-go września (piątek) o godzinie 18.30 zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Mateusza Hajmana Hajman

To fotograf, którego w Katowicach nikomu nie trzeba przedstawiać.
W naszej małej przestrzeni będzie można zobaczyć kilka fotografii wybranych przez Mateusza, przedstawiających bardzo subtelne, niezwykle delikatne kobiece akty.
Prace Mateusza zostały wydrukowane na papierze Permajet PapieryPermajet Oyster 271g, dzięki uprzejmości firmy Difotex oficjalnego dystrybutora papierów PermaJet w Polsce.
Poniżej krótkie Bio Matusza.
Mateusz Hajman – urodzony w 1991 roku w Katowicach. Studia malarskie ukończył na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Jego prace prezentowane były na wystawie Najlepsze Dyplomy ASP 2015. Głównym obszarem artystycznych zainteresowań Hajmana jest fotografia analogowa eksponowana na indywidualnych wystawach, m.in. Wszystko Poza Tym w Rondzie Sztuki (2013) oraz Live View w galerii Nie Zastawiać! (2012). Jego prace prezentowane były także podczas zbiorowego pokazu Shortlist Slide Night sekcji ShowOFF w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie (2015). Obok twórczości fotograficznej artysta konstruuje obiekty oraz proste analogowe maszyny do zmiany ostrości i kadrowania obrazu, nawiązujące do samego procesu fotografowania. Były one eksponowane na wystawach indywidualnych Części Składowe w Małej Przestrzeni Galerii BWA w Katowicach (2014) oraz Przedłużające się popołudniowe drzemki w galerii Dwie Lewe Ręce (2013). Jego twórczość omówiona została w książce Marty Lisok „Dzikusy” – Nowa sztuka ze Śląska, podsumowującej postawy artystyczne młodych śląskich twórców. Jego prace były publikowane w magazynach: G’rls Room, Arteon, ART – Das Kunstmagazin, Kaltblut, PNT.

Zapłać online z Przelewy24

Digigraphie Stamp Lab