Jesteśmy działamy cały czas!!!

 PAmiętaj, wszystko możesz u nas zamówić online!!!

 

Odbitki fotolab standard

 FotoLab Premium

Odbitki HD

Obrazy na płótnie

Zamów wydruk FineArt

Wydruki XXL

Zamów FotoBoard

Kubek z Twoim zdjęciem

Zdjęcia do dokumentów

Zeskanuj negatywy

Wywołaj negatywy

Fotograf Katowice

Wydrukuj swoje zdjęcia online bez wychodzenia z domu!!!

Cześć! Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę. Jesteśmy profesjonalnym laboratorium fotograficznym, w którym możesz wywołać zdjęcia, zamówić odbitki i różnego rodzaju wydruki oraz zeskanować swoje fotografie i negatywy. Na miejscu wykonujemy także zdjęcia do dokumentów, a w naszej ofercie znajdziesz mini sklep z foto gadżetami.

Jak każdy fotograf z pewnością wiesz, że dużą rolę odgrywa jakość wydruku: im jest ona słabsza, tym mniejsza jest trwałość zdjęcia, a kolory są nie do końca odwzorowane… Jeśli chcesz uniknąć przykrych niespodzianek, zapraszamy do naszego foto labu w Katowicach. Mamy długoletnią tradycję w temacie fotografii analogowej i cyfrowej. Zajrzyj do naszej oferty! Nasza strona ułatwi Ci wybrać rozwiązanie specjalnie dla Ciebie, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zdjęcia naszych klientów drukujemy na szerokim wyborze doskonałych papierów fine’art, płócien i płyt PCV w rozmaitym formacie. Zlecenia wydruku zdjęć można do nas wysyłać za pomocą systemu zamówień dostępnym na stronie a także aplikacji Mobile Foto-Kiosk dostępnej na Google Play oraz App Store. Fotografia towarzyszy intensywnie w wydarzeniach naszego życia dzięki szerokim możliwościom fotografii cyfrowej, dlatego warto skorzystać z różnych form przesyłu zdjęć aby nie ruszając się z domu zamówić online wywołanie lub wydruk fotografii ze swoich cyfrowych albumów. Zrób sobie lub swoim bliskim fajny prezent. Fotografia doskonale się do tego nadaje!

 

Zdjęcia do dokumentów realizujemy w naszym studio w oparciu profesjonalne oprogramowanie zgodne z wytycznymi MSWiA do produkcji dokumentów identyfikacyjnych (paszportów, wiz, dowodów itp), które jako jedyne w Polsce oprogramowanie otrzymało rekomendację Krajowego Cechu Fotografów.

 

Co nas wyróżnia?

Nasze studio fotograficzne mieszczące się w centrum Katowic, może poszczycić się zaawansowanym sprzętem do wywoływania zdjęć, dzięki któremu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Oznacza to, że odbitki FotoLab wykonujemy na japońskim urządzeniu Noritsu. Co więcej pracujemy na emulsjach fotograficznych, które są profilowane przez nas. Wywołujemy również odbitki HD, do czego używamy suchego labu marki Epson, dzięki czemu fotografie są trwalsze i charakteryzują się większą przestrzenią kolorystyczną.

Jedną z naszych specjalizacji są wydruki wielkoformatowe na różnych podłożach: piance, płótnie, papierze, bawełnie czy papierze barytowym. Możemy pochwalić się międzynarodowym certyfikatem druku DigiGraphie, który potwierdza wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Skorzystaj z naszej oferty.

Jesteś zawodowym fotografem?

Jeśli zajmujesz się fotografią zawodowo, mamy dla Ciebie ofertę specjalną! Jako że z pewnością co jakiś czas przenosisz swoje prace na papier/fotoboard czy canvas, potrzebujesz terminowego partnera do współpracy. Na pewno zainteresuje Cię też to, na jakich urządzeniach pracujemy. Jak przystało na profesjonalny lab w swojej pracowni posiadamy wiele sprzętu:

  • lab cyfrowy NORITSU QSS 3300,
  • ploter EPSON PRO P9000,
  • ploter EPSON PRO ST 7200,
  • drukarce EPSON SURE LAB D800,
  • skaner NORITSU S-2,
  • skaner NIKON V ED,
  • skaner EPSON V850 PRO,
  • laminator EASYMOUNT 1380.

Wywoływanie zdjęć nie ma przed nami tajemnic – to co ma być białe, u nas jest białe, a to co ma być czarne, jest czarne. Wiemy jak zarządzać barwą i czasem. Dlatego zamówione u nas zdjęcia są nie tylko wysokiej jakości, ale również zrealizowane w terminie. Fotografia to Twoja i nasza pasja.

Gdzie nas znaleźć?

Dojazd do naszego fotolaboratorium jest bardzo prosty. Mieścimy się w Katowicach przy Alei Korfantego 44a (na przeciwko Lodowiska Katowice) zapraszamy do poniedziałku do soboty. Zachęcamy też do składania zamówień zdjęcia online na adres zamowienia@fotosilesia.pl oraz przez panel zamówień czy aplikację mobilną Mobile Photo Kiosk.

Paste your AdWords Remarketing code here