FOTOKALENDRZE

Cena  już od 35 PLN

Formaty & Ceny

Fotokalendarz dla Ciebie.

Nie da się żyć bez dobrego zaplanowania dnia. Dlatego człowiek już dawno wymyślił kalendarz, właśnie po to, żeby sobie ułatwić życie. Zachęcamy Cię do stworzenia własnego Fotokalendarza, w którym znajdą się Twoje zdjęcia a wytłuszczone daty będę oznaczały Twoje ważne wydarzenie w roku (np. urodziny najbliższych osób).

Kalendarze drukujemy na dwóch maszynach fotograficznych. Kalendarze do formatu A4 są naświetlane na bardzo dobrym fotograficznym papierze Fuji Ca Glossy. Kalendarze powyżej formatu A4 są drukowane na najlepszym ploterze do druku fotografii na świecie Epson P10000, który drukuje  w rozdzielczości 600 DPI na papierze Matt lub Luster. Dzięki tym dwóm urządzeniom twój kalendarz będzie mieć doskonałe i trwałe odwzorowanie koloru. Zamów swoje zdjęcia siedząc w domu z kubkiem kawy w ręku lub z innego miejsca na świecie!!!

Każdy dzień jest dla Ciebie ważny

Codzienność czasem bywa szra? Wystarczy że wybierzesz kilka swoich zdjęć, które przypomną Ci dobre chwile, fajne miejsca, ludzi z którymi lubisz spędzać czas. Wybierz swoje zdjęcia a my zrobimy dla Ciebie spersonalizowany kalendarz, w którym każda data kalendarium jest do Twojej dyspozycji: możesz wpisać wszystkie ważne dla Ciebie wydarzenia. Taki fotokalendarz sprawi, że żadna ważna data Ci nie umknie a sam fotokalendarz będzie bardzo ładnie wyglądał na Twojej ścianie.

W naszej ofercie znajdziesz fotokalendarze, których format dobierzesz do Twojego wnętrza:

Fotokalendarz A3 na dwanaście miesięcy,

Fotokalendarz biurkowy, który możesz postawić na biurko,

Fotokalendarz trójdzielny z jednym zdjęciem i kalendarium do wyrywania,

Fotokalendarz w dowolnej orientacji pion, poziom (tylko kalendarze wiszące)

Fotokalendarz na 12 miesięcy

Kalendarz w formacie A3, A4,.

Cena już od 59 PLN możesz mieć 12-miesięczny kalendarz z Twoimi ulubionymi zdjęciami.

12-miesięczne kalendarze drukowane  na trzech rodzajach papieru: Matt, Perła, Błysk. Druk pigmentowy gwarantuje nie tylko wysoką jakość, ale też trwałość i idealne kolory. Każdy kalendarz A3, A4 zaopatrzony jest w atrakcyjną fotografię, która będzie doskonale widoczna nawet z dużej odległości. Dodatkowo możesz dołączyć do zdjęcia określony przekaz, w zależności od potrzeb np. życzenia urodzinowe albo adres i hasło reklamowe Twojej firmy. Zaletą dobrze zaprojektowanych kalendarzy jest ich stała obecność na ścianie czy biurku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prezent będzie niósł pozytywne skojarzenia przynajmniej przez cały najbliższy rok!

Fotokalendarz na biurko (stojący)

Kalendarz biurkowy – praktyczny i miły dla oka

Imieniny, święta, długie weekendy, spotkania firmowe. Chcesz zapanować nad wszystkimi ważnymi terminami? Kalendarze biurkowe to doskonały sposób na zapamiętanie wszystkich ważnych dat, a przy okazji zyskasz ozdobę, w postaci ważnego dla Ciebie zdjęcia. Kalendarze biurkowe drukowane są na wyjątkowej klasy papierach fotograficznych silk i glossy. To sprawia, że wyglądają profesjonalnie i elegancko i mogą stanowić zarówno osobisty prezent, jak i doskonały gadżet reklamowy Twojej firmy.

Cena już od 55 PLN.

Fotokalendarz trójdzielny

Kalendarz trójdzielny – idealny do biura!

To typ kalendarze wiszącego. Zawiera jedno zdjęcie w formacie A4. Pod grafiką znajduje się kalendarium z możliwością wyrywania kartek, a na każdej z nich widnieje specjalne plastikowe okienko do zaznaczania odpowiedniej daty. Kalendarze trójdzielne to doskonałe rozwiązanie do biura. Twoja grafika będzie idealnie dostrzegalna przez 12 miesięcy, a atrakcyjny fotokalendarz będzie dekoracją każdego pokoju.

Cena 49 PLN

Fotokalendarz jednokartkowy na cały rok

Kalendarz jednokartkowy wiszący w formatach A4, A3, A2.

To najprostsze rozwiązanie, musisz nam podesłać jedno poziome zdjęcie a my zrobimy resztę za Ciebie.

Cena już od 8.90

Paste your AdWords Remarketing code here