Współpraca ze szkołami

PROGRAM PARTNERSKI DLA SZKÓŁ I UCZELNI FOTOGRAFICZNYCH.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług uczniów i studentów szkół oraz uczelni fotograficznych. Nasza oferta to nie tylko atrakcyjne rabaty i profesjonalnie wykonane powiększenia cyfrowe, to również wspieranie młodych pasjonatów fotografii, szkolenia i doradztwo w zakresie przygotowania plików cyfrowych do druku, pomocy w zagadnieniach związanych z drukiem cyfrowym, papierami dostępnymi na rynku i oprawą wydruków.

W celu zainicjowania współpracy, właściciele szkoły lub osoby zarządzające szkołą w zakresie współpracy z innymi instytucjami czy firmami, powinni zapoznać się z Regulaminem Projektu dla Szkół i Uczelni Fotograficznych a następnie podpisać umowę z firmą Fotosilesia w zakresie współpracy.

Szkoła, która podpisała umowę w ramach programu, otrzyma następujące korzyści wynikające z umowy:

  1. Specjalny rabat na usługi firmy Fotosilesia dla uczniów Szkoły, w szczególności na wydruki- wysokość rabatu będzie ustalana indywidualnie dla danej Szkoły, rabat nie dotyczy materiałów i usług znajdujących się aktualnie w promocji.
  2. Zajęcia dla uczniów, umożliwiające zdobycie/pogłębienie wiedzy w temacie przygotowania pliku do druku wielkoformatowego, zastosowania różnych rodzajów papieru i płócien, efektów takiego wyboru, jak również możliwości wykończenia prac.
  3. Jeden zestaw (zliczenie) gratis– przedstawiciel Szkoły informuje pracownika Fotosilesia jeden raz w semestrze, dla jakiego ucznia (imię i nazwisko) ma być wykonana usługa wydruku gratis. W taki sposób Fotosilesia pragnie wesprzeć promowanie najzdolniejszych uczniów. Warunkiem udzielenia usługi gratis jest wykonanie w danym semestrze minimum 6 prac płatnych przez uczniów danej Szkoły.
  4. Darmowe wzorniki, prezentujące podłoża wydruku (papiery fine art’owe i płótna).
  5. Zamieszczenie na stronie internetowej firmy Fotosilesia logotypu Szkoły współpracującej wraz z przekierowaniem na stronę internetową Szkoły.
  6. Uzyskanie specjalnego rabatu oraz doradztwa w przypadku przygotowania wystaw zbiorowych uczniów danej Szkoły.

PASEK-WYDRUKI

Formularz kontaktowy dla zawodowców

W celu skontaktowania się z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zapłać online z Przelewy24

Digigraphie Stamp Lab