Wypełnij formularz zamówienia.

A my zajmiemy się całym procesem za Ciebie.

Kurier podjedzie do Ciebie z kopertą,  w której znajdziesz:

kopertę bąbelkową na negatywy i kopertę kurierską z listem przewozowym.Spakuj negatywy do koperty, kopertę włóż do koperty kurierskiej i daj nam znać, że kurier może wpaść do Ciebie po paczkę.

Wpisz taki adres pod którym kurier może odebrać przesyłkę w ciągu dnia ,w godzinach 8.00-16.00
Twój numer telefonu ułatwi nam kontakt z Tobą, na pewno nie będziemy go nadużywać.
Nie obawiaj się, Twoje dane będę wykorzystane tylko do realizacji tej usługi i są u nas bezpieczne.
Jeśli nie jesteś pewny w jakim procesie chemicznym ma być wywołany Twój negatyw, sprawdź na opakowaniu negatywu, lub zostaw to nam, w razie wątpliwości na pewno się z Tobą skontaktujemy.
* usługa korekcji obejmuje "domknięcie” świateł i cieni w zakresie histogramu, korekcje wysycenia, korekcję barwy w zakresie koła barw. Usługa dodatkowa płatna
Cennik dodatkowych usług, znajdziesz w zakładce "cennik"
Jeśli wybrałeś fakturę, proszę podaj nam w komentarzu poniżej NIP firmy.
Wysłanie zapytania przez formularz kontaktowy jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu zawartym w jego opisie. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprzez wysłanie wiadomości na adres Administratora lab@fotosilesia.pl. Dane będą przetwarzane dopóki zgoda nie zostanie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Katarzyna Koźlicka prowadząca fotosilesia.pl,. Wszelkie kwestie prawne związane z przetwarzaniem danych znajdują się Polityce prywatności i plików cookies: https://www.fotosilesia.pl/polityka-prywatnosci-rodo/
=

Jak tylko formularz trafi w nasze łapy, a wybrałeś/aś opcje wysyłki naszym kurierem, dostaniesz od nas paczkę, a w niej bezpieczne opakowanie na negatywy i kopertę kurierską z listem przewozowym. Spakuj negatywy do “zestawu” który dostałeś/aś.

Koniecznie daj nam znać, że paczka jest gotowa – lab@fotosilesia.pl

Jeśli wybrałeś/aś wysyłkę do nas we własny zakresie, pamiętaj, żeby wpisać prawidłowy adres:

Fotosilesia

al. Korfanetgo 44a

40-161 Katowice 

Bierzemy się do pracy.

Wywołamy Twój negatyw zgodnie z Twoimi zaleceniami, które podałeś/-aś nam w formularzu zamówienia.

 

W tym momencie dostaniesz od nas wiadomość z podsumowaniem całego Twojego zamówienia, wraz z linkiem do płatności online.

Jeśli zamówiłeś/-aś również usługę skanowania negatywu, dostaniesz od nas również link, z którego pobierzesz Twoje pliki.

Zaraz po opłaceniu przez Ciebie zamówienia, paczka z Twoim zamówieniem, zostanie przekazana kurierowi.

I już tylko krótka chwila dzieli Cię od otrzymania swojego zamówienia 🙂

Paste your AdWords Remarketing code here