zdjęcia do dokumentów

W ciągu zaledwie 5-10 minut będziesz mieć swoje zdjęcia do dokumentów w dłoni.

Wykonujemy zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów

  • Zdjęcia biometryczne o wymiarach 35×45mm do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy. To  zdjęcia wykonane w kolorze, mające umożliwić identyfikację osoby po stałych cechach biometrycznych twarzy. Zdjęcia biometryczne muszą spełniać szereg rygorystycznych parametrów, w tym dotyczących ustawienia i wyrazu twarzy. Twarz z widocznym owalem musi być skierowana prosto w obiektyw aparatu, nie należy przekrzywiać głowy. Wyraz twarzy musi być naturalny, zamknięte usta, w całości widoczna linia brwi. Oczy powinny być naturalnie otwarte, dobrze widoczne wraz ze źrenicami i skierowane prosto w obiektyw. Uszy mogą być zasłonięte. Fryzura może wystawać poza obrys zdjęcia ale niedozwolone są ozdoby we włosach. Okulary są akceptowane tylko jeśli nie zakrywają linii oczu lub brwi, w przeciwnym wypadku zaleca się ich zdjęcie. Okulary z ciemnymi szkłami są dopuszczalne tylko dla osób, które wykażą w urzędzie przyjmującym wniosek, orzeczenie o niepełnosprawności. Nakrycie głowy jest akceptowalne ze względów religijnych jeśli do urzędu przyjmującego wnioski zostanie dostarczone zaświadczenie o przynależności do wspólnoty religijnej. Szczegółowe informacje na temat wymogów ustawowych pod linkiem: https://obywatel.gov.pl/wyjazd-za-granice/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu 

Opisują one szczegółowo specyfikę zdjęcia paszportowego, zdjęcia do dowodu osobistego i zdjęcia do prawa jazdy.

  • Zdjęcia do wizy amerykańskiej i do wiz innych krajów. Konieczne jest zastosowanie specyficznego kadrowania, ponieważ liczy się nawet odpowiednia odległość linii oczu od dolnej krawędzi zdjęcia. Zachowanie reguł wymaganych dla fotografii wizowych każdego kraju, stosującego wizy, jest możliwe dzięki programowi Dokumenty Pro, który zawiera aktualizowane na bieżąco wymogi wizowe.
  • Zdjęcia dyplomowe o wymiarach 45x65mm. Najczęściej wykonuje się je w pozycji lewego półprofilu, chociaż nie jest to regułą. Nie są to zdjęcia wykonywane pod taki rygorem jak dowodowe, paszportowe czy wizowe. Fotografia do dyplomu daje zatem pewną swobodę ale należy pamiętać, że uczelnia może mieć swoje specyficzne wymagania. Dlatego dobrze jest uzyskać wcześniej na ten temat informację. My zastosujemy się do tych wymogów. Zalecamy wybrać oficjalny lub półoficjalny strój.
  • Zdjęcia do legitymacji.  Fotografujemy lewy półprofil z odkrytym lewym uchem.
  • cennik

Dlaczego warto?

Wszystkie biometryczne zdjęcia do dokumentów są przygotowywane za pomocą specjalnego licencjonowanego programu Dokumenty Pro. Dzięki temu mają Państwo 100% pewności, że Wasze zdjęcia do dokumentów są na pewno biometryczne i zgodne z wytycznymi MSWiA do produkcji zdjęć identyfikacyjnych do dokumentów. Warto dodać, że jest to jedyne w Polsce oprogramowanie z rekomendacją Krajowego Cechu Fotografów. 

Dodatkowo, gotowe fotografie drukujemy na drukarce Epson D7800, co gwarantuje Państwu wysoką trwałość oraz idealne odwzorowanie koloru skóry, w przeciwieństwie do drukarek termosublimacyjnych, w które wyposażone są małe studia.

Jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć wywołanych w Laboratorium Foto Silesia. Napewno wrócę z kolejnymi zamówieniami. Polecam

Justyna Marczewska

Po nieudanej wizycie u innego fotografa trafiłam tu – w przeciwieństwie do kilku chwil wcześniej – pełen profesjonalizm, luźna atmosfera dzięki której klient wygląda na zdjęciu naturalnie, brak przesadnego retuszowania zdjęcia. Polecam wszystkim z całego serca, dziękuję za przemiłą obsługę! 

Martyna

Szybka obsługa i przemiły Pan fotograf 🙂 Załapałam się też na zniżkę przy fotografiach do dokumentów.

Izabela Lesiewicz

bardzo zależało nam na czasie – 3 zdjęcia paszportowe + fotki na dyplom. W sąsiednim Chorzowie nas już nie przyjęli bo Pani z manierą godną epoki słusznie minionej stwierdziła że za późno przyszliśmy i ona już nie zdąży (17.40) – okazało się, że w Fotosilesi 15 min to wystarczająco czasu bo oni lubią zarabiać pieniądze i rozumieją kapitalizm , .Polecam!

Marek Występ

Byłam tu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni! Jeden z niewielu zakładów w okolicy, gdzie można wywołać zdjęcia na matowym papierze . Bardzo dobra jakość zdjęć, przyjemna atmosfera i bardzo miły Pan fotograf. Zdjęcia dyplomowe otrzymałam po 5 minutach. Serdecznie polecam

Ania Otremba

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą portret przyszedł szybko i jest sliczny

Ewelina Roszmann

Najlepszy japoński FotoLab

W Laboratorium Fotograficznym Fotosilesia mogą Państwo wykonać zdjęcie do dokumentów wszelkiego rodzaju, a zatem zdjęcia do dowodu, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do legitymacji, zdjęcia do wizy, zdjęcia do prawa jazdy czy zdjęcia do dyplomu.

Wykonujemy kilka ujęć, z których Klient ma możliwość wybrania dla siebie ujęcia najbardziej atrakcyjnego spośród przedstawionych zdjęć spełniających techniczne wymogi ustawodawcy/ instytucji przyjmującej wniosek w celu wystawienia dokumentu. W cenie usługi oferujemy retusz. Dokonujemy wszelkich starań, aby efekt był dla Klienta w pełni zadowalający. 

Zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu, wizy, dyplomu jest gotowe po wydrukowaniu na profesjonalnym minilabie Epsona w ciągu 15 minut. Nasz adres Fotosilesia Al. W. Korfantego 44 a, Katowice 40-161. Zapraszamy!

Cennik

Paste your AdWords Remarketing code here