Szukasz oryginalnego prezentu? Fotoplakat na urodziny wydaje się bardzo trafionym pomysłem. Być może nie wiesz, ale dzisiaj możesz zamówić go całkowicie online. W odpowiedzi na zamówienie otrzymasz wysokiej jakości fotoplakat na piance.

Fotoplakat online – zamów wydruki bez wychodzenia z domu

Zdjęcie jako plakat to dobry wybór w wielu sytuacjach. Niewątpliwie to świetny prezent na urodziny, który sprawi solenizantowi wiele radości. Wiele osób nie decyduje się na plakat ze zdjęcia w obawie związanej z trudnościami dotyczącymi zamówienia tego typu projektu. Jednak jakiekolwiek problemy w tym obszarze to już przeszłość! Teraz fotoplakat możesz zamówić w pełni online. Jak to zrobić? Wyjaśniamy:

  1. wybierz zdjęcie i wyślij je do nas,
  2. określ parametry plakatu – przede wszystkim jego wymiary i rodzaj papieru,
  3. rozpoczynamy drukowanie plakatu,
  4. wysyłamy do Ciebie gotowy produkt.

Widzisz jakie to proste? Wystarczy dosłownie chwila, aby zlecić wykonanie fotoplakatu. Niewątpliwie fotoplakat online to duża wygoda. Jednak jeśli wolisz, jak najbardziej masz też możliwość skontaktowania się z nami bezpośrednio. Chętnie z Tobą porozmawiamy i doradzimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Pragniemy podkreślić, że wykonujemy drukowanie zarówno dużych plakatów, jak i tych o mniejszych wymiarach. Sam zdecyduj, czy wolisz fotoplakat 60×80, czy może 100×120 lub w jeszcze innym rozmiarze.

 

Fotoplakat ze zdjęcia

Dlaczego fotoplakat ze zdjęcia to dobry wybór? Ponieważ zdjęcie jako plakat to możliwość stworzenia absolutnie unikatowej ozdoby ściennej, w dodatku nawiązując do prywatnych wspomnień. Decydując się na plakat ze zdjęcia, możesz wybrać absolutnie dowolną fotografię. Co więcej, fotoplakat to najwyższej jakości ozdoba. Oferujemy fotoplakat na piance. Co to znaczy i dlaczego jest to rozwiązanie przeważające nad wszystkimi innymi? Wyjaśniamy tę kwestię w dalszej części tekstu.

 

Fotoplakat na piance – co go wyróżnia?

Wykonujemy fotoplakaty na rdzeniu piankowym. Jego grubość to od 3 do 10 mm. Ultralekki rdzeń jest pokryty papierem z alfa celulozy, który pełni funkcję ochronną. Dlaczego fotoplakat na piance to dobry wybór? Posiada on szereg istotnych zalet, takich jak:

  • bardzo mała waga,
  • najwyższa jakość obrazu,
  • brak materiałów maskujących, takich jak szkło czy pleksi.

 

Jakie zdjęcie wybrać na plakat urodzinowy?

Chcesz zamówić plakat ze zdjęcia na urodziny dla bliskiej osoby, jednak nie wiesz, którą fotografię wybrać? Możliwości masz naprawdę wiele. Możesz wybrać wasze wspólne zdjęcie uwieczniające jakąś miłą chwilę. Może to być również zdjęcie waszej grupy znajomych czy rodziny, w zależności od tego komu chcesz wręczyć prezent. A może adresat prezentu posiada ukochane zwierzę i ucieszy się z jego wizerunku na ścianie? Zdjęcie ulubionego miejsca również będzie dobrym wyborem w przypadku fotoplakatu.

Z całą pewnością plakat ze zdjęcia na urodziny to trafiony prezent. Fotoplakat na piance to najlepsze rozwiązanie ze względu na jakość i funkcjonalność. Oferujemy fotoplakaty w różnych wymiarach. Wykonujemy drukowanie dużych plakatów, a także realizujemy wydruki w mniejszych wymiarach. Nie czekaj, już teraz zamów plakat ze zdjęcia!

Paste your AdWords Remarketing code here