Fotografia cyfrowa zdominowała współczesnych świat, jednak naszym zadaniem jest przypominanie, że zdjęcia to coś o wiele więcej niż pliki zapisane na komputerze czy telefonie. Odbitki cyfrowe pozwalają wrócić do miejsc i spotkań, które przeminęły i dawno wyleciały z naszej pamięci. Odbitki HD wysokiej jakości umożliwiają również cieszenie się doskonałymi kolorami, utrwalonymi szczegółami i wyraźnymi kształtami.

 

Dlaczego warto drukować zdjęcia?

Cofnijmy się kilka lat… fotografia działała wtedy nieco inaczej, a mianowicie wszyscy drukowali zdjęcia. Traktowaliśmy je jako fizyczne dobro, które pozwalało zachować wspomnienia na dłużej, pamiętać o ludziach, którzy odeszli albo mieszkają daleko od nas. Zdjęcia potrafiły wywołać wzruszenie, ciepło w okolicach serca i dać siłę do działania. Niestety, aktualnie większość zdjęć jest przechowywana na komputerze albo telefonie i nie są traktowane tak jak jeszcze kilkanaście lat temu. Najwyższy czas to zmienić.

Drukowanie zdjęć cyfrowych zmieni podejście do fotografii. Format 10×15 idealnie pasuje do albumu, a format 15×22,5 nadaje się do ramki na ścianę. Najlepszej jakości fotografie są dziełami sztuki przedstawiającymi najbliższe osoby, piękne widoki czy ważne wydarzenia. Nie wolno skazać ich na zapomnienie.

Odbitki Full HD zapewniają znacznie szerszą tonację niż monitory komputerów. Paleta kolorów występująca na odbitkach jest zdecydowanie lepiej przyswajana przez ludzkie oko niż odcienie widniejące na ekranie komputera czy telefonu. Wysoka rozdzielczość matrycy sprawia, że dobrej jakości zdjęcia pozwalają nam na chwilę odpoczynku oraz skupienie się na wszystkich szczegółach widniejących na odbitce. Drukowane zdjęcia skłaniają do odpoczynku od ekranu, przy którym pracujemy, relaksujemy się i spędzamy czas wolny.

 

Odbitki HD – dlaczego to najlepszy wybór?

Odbitki HD to nowoczesna technologia wykorzystana w fotografii, która już teraz cieszy się dużą popularnością i wszystko wskazuje na to, że w kolejnych latach będzie podobnie. Odbitki drukowane tradycyjnie cały czas znajdują się w szerokiej ofercie sklepu, jednak decyduje się na nie coraz mniej osób. Jest to związane między innymi z używaniem chemii fotograficznej.

Z kolei zdjęcia cyfrowe w jakości HD powstają z wykorzystaniem nowoczesnego druku pigmentowego. Różnice są widoczne gołym okiem. Mowa przede wszystkim o doskonałej kolorystyce, kontrastach oraz dobrze widocznych szczegółach. Odbitki można wykonać w każdym rozmiarze – dostępny jest format 15×15, format 15×21 i wiele innych. Zdjęcia są bardzo trwałe, po włożeniu do albumu albo ramki nie ulegają zniszczeniu, nie blakną i zachowują wszystkie swoje walory.

W przygotowaniu odbitek HD nie używa się chemii, czyli nie powstają szkodliwe odpady – takie działanie zadowoli wszystkie osoby dbające o środowisko. Warto wspomnieć, że dostępne są różne rodzaje papierów – odbitki mogą być matowe albo błyszczące – każdy znajdzie coś dla siebie.

Paste your AdWords Remarketing code here