Sezon świąteczny zbliża się dużymi krokami, a jak wiadomo to czas obdarowywania się prezentami, gromadzenia pięknych wspomnień i rodzinnych spotkań. Zdjęcia na prezent to doskonały pomysł, który przypadnie do gustu starszych oraz młodszych. Jak przygotować oryginalne prezenty ze zdjęciami? Dzięki nam znajdziesz inspiracje na świąteczne czy urodzinowe prezenty i to w bardzo korzystnej cenie.

 

Fotoprezenty – dla kogo?

Pomysły na prezent ze zdjęciami są ciekawe i oryginalne, a do tego wywołują ogromną radość u osoby, która jest obdarowywana. Jest to związane ze sporym ładunkiem emocjonalnym, który towarzyszy otrzymywaniu takiego upominku. Zdjęcia jako prezent przywołują konkretne wydarzenia z naszego życia, sprawiają, że wracają do nas wspomnienia, bardziej doceniamy to, co mamy i chętnie wracamy myślami do wybranych chwil. Upominki ze zdjęciami pozwalają zachować osoby bliskie naszemu sercu w naszej pamięci, dzięki nim możemy przypominać sobie o nich przy każdej okazji.

Zdjęcie w ramce jako prezent sprawdzi się dla przyjaciela, który mieszka w innym mieście czy kraju, dla mamy, z którą widujemy się co kilka tygodni albo babci, która większą część swojego dnia spędza na wspominaniu dawnych czasów.

Wybierane zdjęcie powinno wywoływać radość u obdarowywanej osoby, wtedy prezent na pewno trafi na ścianę czy biurko. To rozwiązanie idealne na każdą okazję. Skoro już wiesz, że prezent ze zdjęć zawsze przypadnie do gustu osoby obdarowywanej, przekonaj się, jaką może mieć formę.

 

Pomysły na prezent ze zdjęciem – jakie masz możliwości?

Wydruk zdjęć HD, a następnie umieszczenie ich w ramkach to klasyczna propozycja, jednak można pójść o krok dalej i przygotować kolaż. To forma fotoplakatu, na którym znajdują się różnorodne zdjęcia pochodzące z różnych wydarzeń z życia obdarowywanej osoby. Na jednym kolażu mogą znaleźć się zdjęcia z dziećmi, z żoną albo wspomnienia z wakacji spędzanych z ukochanym chłopakiem. Wybór jest ogromny, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Fotoobraz na płótnie to pomysł na prezent ze zdjęciem, który świetnie sprawdzi się w salonie czy sypialni. Większy format i jednocześnie doskonała jakość wykonania sprawiają, że taki upominek zastąpi wizerunek kwiatów, zwierząt czy inne obrazki na ścianie.

Fajny pomysł na prezent ze zdjęciami to kalendarz ścienny. Oprócz tego, że dobrze się prezentuje, to jest bardzo przydatny. Obdarowywana osoba może bez trudu zaznaczyć wszystkie ważne wydarzenia, dzięki czemu urodziny czy rocznica na pewno nie przejdą niezauważone. Alternatywą dla dużego modelu jest wersja mniejsza, czyli kalendarz biurkowy, który nie tylko przywołuje ważne wspomnienia, ale jednocześnie ułatwia organizację czasu i ważnych wydarzeń.

Kubek to pomysł ze zdjęciami na prezent, wprawi w doskonały humor. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia niż picie kawy w kubku, na którym jest wizerunek ukochanej osoby? Ważna fotografia umieszczona na kubku sprawi, że zwykły przedmiot codziennego użytku nabierze nowego znaczenia, a jej właściciel będzie go zabierał ze sobą wszędzie. Wyobraź sobie, jaką radość sprawisz babci, która będzie piła popołudniową herbatę z kubka z wizerunkiem swoich wnuków albo chłopakowi, który ma wizerunek swojej ukochanej na kubku w pracy.

Magnes na lodówkę ze zdjęciem najbliższych sprawi, że przygotowanie posiłków nabierze innego wymiaru i wprawi w doskonały humor.

Sprawdź nasze fotogadżety i zamów prezent dla najbliższych już dziś!

Paste your AdWords Remarketing code here