Marzysz o obrazie na płótnie?

Dzięki nam zrealizujesz swoje fantazje i nadasz niejednemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Reweleacyjny wygląd w muzealnej jakości

Canvas to płótno artystyczne o naturalnej strukturze, wyróżniające się oryginalnym i nietuzinkowym wyglądem rodem z najlepszych galerii sztuki. Ogromnym atutem, jest również możliwość zaprezentowania na nim dzieł w najwyższej rozdzielczości. Dzięki czemu kontrast barw zachwyci niejednego odbiorcę a co za tym idzie nawet najdrobniejszy szczegół będzie możliwy do zaobserwowania. Ciekawym rozwiązaniem, jest również możliwość stworzenia trójwymiarowego efektu przez zastosowanie specjalnego zagięcia obrazu. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia obrazu w ramce typu „amerykańskiego”. Co przez to można rozumieć? Dzięki takiemu obramowaniu uzyskujemy efekt „lewitującego” obrazu. Przez 4mm przestrzeń powstałą między obrazem a drewnianą ramą obraz wygląda jakby unosił się w powietrzu.

Ramka Amerykańska

Używając najnowszych rozwiązań technologicznych i rzecz jasna pracy rąk ludzkich powstaje unikatowe dzieło. Polega to w pierwszej kolejności na naciągnięciu na krosno malarskie płótna i przymocowaniu go do tylnej jego części. W ten sposób, produkt w surowym stanie staje się od razu dziełem gotowym do zawieszenia, bez potrzeby umieszczania go w dodatkowej ramce. Jedyne czego  potrzebujesz to śruba lub taśma montażowa, które umożliwią Ci zawieszenie obrazu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. 

Nasz produkt ponadto, wyróżnia się poniższą specyfikacją:
– Wykorzystywane płótno posiada delikatną strukturę w neutralnym kolorze o gramaturze 260g/m2
– Wysoka rozdzielczość, ostrość i kontrast pozwalają na uzyskanie dużego nasycenia kolorów, które zachwycą oko niejednej osoby
– Możliwość umieszczenia płótna w wybranej ramie wykonanej z prawdziwego drewna w dowolnym kolorze
– Zastosowanie HighEndowego druku o rozdzielczości 300dpi

Wiemy jak zarządzać barwą

Wszystkie Państwa prace są wykonywane na najlepszych dostępnych mediach fotograficznych. Sami przez lata przetestowaliśmy wiele firm. Jeśli jakiś producent nie spełniał naszych wymagań, jego oferta była dyskwalifikowana i tak po latach selekcji, doboru najlepszych materiałów, stale współpracujemy z takimi markami jak Epson, Tetenal, Kodak. Zaufaliśmy tym markom i do tej pory nie zawiedliśmy się.

Wszystkie emulsje fotograficzne, na których pracujemy, są przez nas oprofilowane.

Dobierz odpowiedni kolor oprawy

Do obrazów na płótnie, możesz dobrać odpowiednią ramkę w czterech dostępnych kolorach.

-biała

-czarna

– jasna brzoza

– ciemny dąb

Wszystkie ramki mają wyraźne usłojenie.

Termin realizacji / Przesyłki

Twoje zamówienie są realizowane w ciągu 2 do 5 dni roboczych, licząc od momentu potwierdzenia przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji.

Pamiętaj wszystkie paczki , których wartość przekracza 100 PLN wysyłamy bez dodatkowych opłata, ta promocja dotyczy tylko paczek przedpłaconych.

Paczki wysyłamy firmą FeDex

Format  Matt Production canvas + Ramka  Matt White Canvas + Ramka  Glossy Canvas + Ramka
30×40 91,19 94,69 94,69
40×60 144,59 151,57 151,57
50×70 186,46 196,44 196,44
60×90 254,47 270,19 270,19
Paste your AdWords Remarketing code here