Zamów zdjęcia online

Odbitki fotolab standard

Odbitki fotolab standard to rozwiązanie, do którego jesteś pewnie przyzwyczajony.
Tu możesz zamówić zdjęcia przez internet na papierze błyszczącym i półmatowym.
Do wyboru masz rozmiary od formatu 10 × 15, do formatu 20 × 30.
Cena zależna jest od formatu odbitki i ilości zdjęć w zamówieniu a waha się od 0,48 do 11
PLN. W ciągu dwóch dni roboczych Twoje zamówienie będzie gotowe.

Czas realizacji 2-5 dni robocze.

FotoLab Premium

Odbitki fotolab Premium – ten produkt jest dedykowany zawodowym fotografom.
Dostępny papiery fotograficzne w tym produkcie to: papier silk FUJI DPII najczęściej wybierany papier w naszej firmie i piękny w pełni matowy papier FUJI Velvet.
Dostępne formaty: 10×15, 15×15, 15×21, 15X22,5 cena zależna jest, od formatu i ilości zdjęć w zamówieniu a waha się od 0,70 do 5,65 PLN. Twoje zamówienie będzie gotowe w ciągu dwóch dni roboczych.

Czas realizacji 2-5 dni robocze.

Odbitki HD

Zależy Ci na super jakości?!!
Idealnym odwzorowaniu koloru pięknych czerwieniach i idealnie wysyconej zieleni?!
Odbitki HD to rozwiązanie dla Ciebie, nasz Suchy Lab jest w stanie przenieść na papier około 90% gamutu Adobe RGB-sprawdź
Mamy dla Ciebie świetne papiery Art Matt, Silk, Gloss .
Dostępne formaty: 10×15, 15×15, 15×21, 15×22,5, 15×50, 15×100

Czas realizacji 2-5 dni robocze. 

 

Wydruki XXL

Zdjęcia wielkoformatowe XXL czy potocznie fotoplakaty, wykonane w technologii Epson charakteryzuje realizm wydruku, tak istotny w odniesieniu do reprodukcji dzieł sztuki czy kopii prac artystycznych, którym zapewnia się najwierniejszą zgodność z oryginałem. Ten efekt oferujemy dzięki specjalnym atramentom pigmentowym Epson UltraChrome PRO™HDR, których gamut barwny jest w stanie pokryć przestrzeń ADOBE RGB. Do wyboru  8 różnych papierów, dostępne formaty od 20×30 do 100×180.

Czas realizacji 2-5 dni robocze darmowa przesyłka powyżej 100 PLN

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie to jedna z tradycyjnych form prezentacji sztuki i mimo upływu lat się nie starzeje.
Obrazy na płótnie to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby
Wydrukujesz u nas dowolny format już od 20×30 do 100×180
Do wyboru na te chwile masz trzy różne canvasy, a już niedługo nasza oferta się poszerza o kolejne ciekawe materiały.

Czas realizacji 2-5 dni robocze.

Obraz na płótnie w dodatkowej ramce

Obraz na płótnie wydrukowany na dowolnym przez Ciebie wybranym płótnie.

Matowym poliestrze, matowej bawełnie, lub półbłyszczącej bawełnie. Dodatkowe oprawiony w ramkę typu americana. Dostępnej w czterech kolorach, biały, czarny, jasna brzoza, ciemny dąb z bardzo ładnym usłojowieniem.

Czas realizacji 2-5 dni roboczych. 

FotoBoard

Fotoboard to rozwiązanie, które z sukcesem zastąpi tradycyjne antyramy czy oprawy do eksponowania Twoich zdjęć.

Wykonany z ultralekkich materiałów pozwala na wykorzystanie każdej powierzchni, do której wystarczy przymocować go za pomocą zawieszki. Fotoboard oznacza również zerwanie ze szklanymi szybkami, pleksami i innymi maskującymi materiałami, które z jednej strony stanowiły zabezpieczenie druku przed bezpośrednim kontaktem z otoczeniem, ale z drugiej – odbijane w nich światło skutecznie uniemożliwiało wyeksponowanie walorów fotografii klienta.

Czas realizacji 2-5 dni roboczych.

Wydruki FineArt z Certyfikatem autentyczności.

Co to jest DigiGraphie

Certyfikowany proces wydruku do tworzenia limitowanych edycji prac artystów.Wyznacznik doskonałej jakości, zapewniający wierną reprodukcję dzieł sztuki. Gwarancja trwałości na 100 lat potwierdzona certyfikatami niezależnych laboratoriów. Oryginalność poświadczona pieczęciami i podpisami autora.

Czas realizacji 2-5 dni roboczch. 

Wywołanie negatywu

Negatywy, niezależnie czy są to materiały kolorowe , czarno białe, czy też slajdy, wołamy  w naszej pracowni od ponad 20 lat, i możemy z ręką na sercu stwierdzić że mamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.Przez te wszystkie lata udało nam się przetestować większość procesów chemicznych.Dzięki temu zdecydowaliśmy się na współpracę z  dwiema firmami: Tetenal i Iilford.

Zamawiaj zdjęcia z Telefonu

Rób zdjęcia swoim telefonem, w końcu zawsze masz go przy sobie.

I zamawiaj zdjęcia z dowolnego miejsca na świecie.

Zobacz jakie to proste

Karta upominkowa

Chcesz zrobić bliskiej osobie prezent? Nie masz pomysłu?!

Nic prostszego podaruj bliskiej osobie Voucher na dowolny produkt w naszej szerokiej ofercie wydruków. Podaruj Kartę upominkową (Voucher), którą prześlemy na wskazany e-mail. Ty możesz wydrukować i wręczyć voucher jako prezent, a obdarowany, samodzielnie złoży zamówienie w naszym sklepie.

Zdjęcia to doskonała forma zachowywania wspomnień na dłużej. Każdego dnia dokumentujemy ważne dla nas chwile. Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka. Najczęściej pozostają zamknięte w pamięci smartfonów bądź aparatów. Niestety, nie jest to bezpieczna forma przechowywania plików. Dzięki nam stworzysz swój unikalny i trwały album wypełniony mnóstwem historii zapisanych w wybranym przez Ciebie formacie.   

Wywoływanie zdjęć nigdy nie było prostsze! 

Zdjęcia w formie cyfrowej przeglądamy zaraz po ich wykonaniu, a następnie często o nich zapominamy.  Ich ilość sprawia, że nie wracamy do nich często. Wywołane zdjęcia w wysokiej jakości możesz włożyć do albumu i przeglądać w dowolnej chwili wracając do najważniejszych momentów swojego życia. Album jest doskonałą pamiątką rodzinną, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie tworząc nowe historie. 

Wywołaj zdjęcia bez wychodzenia z domu!

Wyrób sobie nawyk, regularnego wywoływania zdjęć. Tworzenie, uzupełnianie i kolekcjonowanie wspomnień przestaje być problemem. Jedyna trudność po stronie klienta to wybór fotografii, które mają znaleźć się w rodzinnym albumie a także dopasowanie ich pod względem rozmiaru. Fotosilesia umożliwiła klientom złożenie zamówienia na wywołanie odbitek cyfrowych ze swojego domu i odebranie ich w dowolnym miejscu i czasie. Jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu. Oferujemy przystępne ceny i szybką realizację, dzięki czemu w krótkim czasie będziesz wkładał odbitki do swoich nowych albumów bądź wieszał fotoboard na ścianie. Czy wywołanie zdjęć może być prostsze?

Wywoływanie zdjęć online tylko w Fotolaboratorium Fotosilesia!

Jeśli zależy Ci na zdjęciach wysokiej jakości, profesjonalnej obsłudze i konkurencyjnych cenach – dobrze trafiłeś. Fotosilesia to miejsce, w którym cały proces może być wykonany całkowicie online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Zyskujesz komfort i oszczędzasz czas. A my? Lubimy wyzwania, więc podejmiemy się też tego które Ty rzucisz w naszym kierunku. 

Nie zwlekaj i zamów już dziś a my dopilnujemy aby Twoje wspomnienia pozostały z Tobą na dłużej!

Paste your AdWords Remarketing code here